Seni seviyorum!

Ama öyle sıradan seni seviyorumlardan değil bu. Ne bileyim, söylerken dişlerini saklayamasın ya; öyle bir seni seviyorum işte. Ya da ne bileyim, sonunda ünlem işareti olan bir seni seviyorum bu. Nokta ile biten, sıradan seni seviyorumlardan değil; duygulu ve neşe dolu.

Nefesimi kesen bir seni seviyorum bu. Ama cümle değil nefesimi kesen; sana söylüyor olmam. Gözlerine bakmak bile ellerimi titretirken bir de bu cümleyi söylemek sana… Nasıl anlatayım ki; çikolatalı dondurma gibi, ama sanki daha lezzetli. Ya da yeni açılmış bir bardak kolanın içindeki baloncuklar gibi; sayılamayacak kadar fazla ve yerinde bile duramayan bir sevgi bu.

Rüya gibi aslında, gökkuşağının tüm renklerini tek cümleye sığdırdım sanki. Seni seviyorum! Öyle sıradan bir seni seviyorum değil ama bu; gökkuşağının her rengi için ayrı bir sevgi barındıran bir seni seviyorum. Sarısı kadar parlak, kırmızısı kadar ilgi çekici mesela. Alt tarafı iki kelime deme, diyorum ya; öyle sıradan bir cümle değil bu. Sıradan seni seviyorumlardan değil.

Bir görsen kendini benim gözümden, bir kaç dakikalığına alsan da kalbimi hissetsen ne kadar hızlı attığını. Bir kereliğine tutsan da elimi görsen nasıl titrediklerini. Keşke konuşsan da benim dilimden, anlsan ne kadar sevdiğimi.

Seni seviyorum!
Ama bu öyle sıradan bir seni seviyorum değil.

KınıX \ Izar


Etiketler:

Bu yazı 2707 kez okundu.
EMEĞE SAYGI. LÜTFEN KULLANDIĞINIZ İÇERİKLERİN LİNKİNİ VERİNİZ.

You must be logged in to post a comment.