İki sayı arasında hayli uzun bir zaman geçtikten sonra yine, yeni, yeniden karşınızda olmanın sevincini yaşıyoruz 🙂

Üye sayımızı 48 yapmışız ve ortalama dergimizin günlük ziyareti 50-60 düzeyine yükselmiştir, dergimizi beğenenlerin arasına bu ay, değerli oyuncu TOPRAK SERGEN de eklenmiştir 🙂 Kendisi dergimizi 115.000 küsurluk üye sayısı olan grubundan da desteklediğini belirtmiştir:

TOPRAK SERGEN’LE DOĞA SENİ ÇAĞIRIYOR.TV

http://www.facebook.com/groups/hersey.tv.tr/

Sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Aynı desteği benim kardeş dergi olarak değerlendirdiğim DELİDOLUmuza da göstermiştir.

İçeriklerde duyurulduğu gibi DELİDOLU 2. Sayısı da çıkmıştır ve dolu doludur.

Delidolu sayfamızı beğenmenizi de canı gönülden isterim. Daha da büyümek için desteğe ihtiyacımız var.

Bizler ayağınıza kadar hiçbir ücret temenni etmeksizin gönderebiliyorsak eğer DELİDOLU yu sizler bir tık kadar yakını olduğunuz beğenme ve paylaşma eylemlerini daha rahat gerçekleştirebilirsiniz. Emin olun, sizlerin dergiyi beklediğinden daha çoktur bizlerin beğenme ve paylaşma beklentisi 🙂

Buradan, dediğini yapan saygıdeğer abim MEHMET DURU‘ nun da adını anmadan geçmeyeceğim 🙂

İNANMAK, BAŞARMANIN YARISIDIR” diye bilinen bu sözü de şu şekilde güncellemek istiyorum: “İnanmak başarmanın ancak dört de biridir.Geriye kalan dört de üçü ise; inatçılık, çalışkanlık ve destek görmek arasında paylaştırılmıştır.”

Tekrar ÜTOPYA ya dönersek; “kültür, sanat ve mizah dergisi” kategorisinde bir ilk olan Ütopyamızı sadece okuyup da geçmeyin derim 🙂 vakit kaybetmeden siz de ütopik 🙂 yani üye de olun ki beraber tartışalım, konuşalım, fikir alışverişleri yapalım… Okuyucu yazar içiçe olup online dergi olmanın avantajlarını yaşayıp yaşatalım ki bu sayı tartışacağımız bence çok şey var:

MİZAH YAPARKEN NEDEN KÜFÜR KULLANILIR?

ŞİİRDE KAFİYE???

HADİ KLAVYENİZE KUVVET 🙂

Bu sayı benim DELİDOLU dan da arkadaşım DİLEK YAKA konuk yazarımızdır. Kendisine bizi kırmayıp da bu ay kalemiyle de yanımızda olduğu için çok teşekkür ederiz.

Keyifli okumalar dileyerek ve de son repliklerimi söyleyerek çekiliyorum efendim 🙂 Bir de 🙂 unutmadan 🙂 ben karikatür çizdim bu sayı 😛

BU ARADA; BAYAN YANI bana 30. sayfadan bilet kesmiş 3 çalışmam ile, alalım okuyalım 😉

Bizlere önerileriniz, şikayetleriniz, beğenileriniz… Olursa lütfen ya ZİYARETÇİ DEFTERİ’ nde dile getiriniz ya da rglavinya@gmail.com adresinden bize ulaşınız.

Aynı adresi; SİZDEN GELENLER köşemizde yer almak için ya da reklam vermek isterseniz iletişime geçmek için de kullanabilirsiniz.

Lütfen hayran sayfamızı tüm arkadaşlarınıza öneriniz, çünkü bunu hakkediyoruz 😉

Buradan ve Buradan.

Saygı sevgi kucak dolusu…

LAVİNYA ÖZ.

 Bu yazı 1158 kez okundu.
EMEĞE SAYGI. LÜTFEN KULLANDIĞINIZ İÇERİKLERİN LİNKİNİ VERİNİZ.

  1. dilek yaka dedi ki:

    Canım arkadaşım, başarılarının devamını dilerim, vefan için de sonsuz teşekkürler:)! Ne diyorduk? Yolumuz umut, yoldaşımız sevgi olsun! Sağlıcakla!
    Kalemine kuvvet:))

  2. Lavinya Oz. dedi ki:

    Seni üyelerimizin arasında görmek mutluluk verici 🙂 hoş geldin sefalar getirdin 🙂 güzel temennilerin için de ayrıca teşekkür ederim 🙂

You must be logged in to post a comment.