Ne zaman çıkacağı belli olmayan dergimiz Ütopya’ nın 46. sayısını huzurlarınıza sunarız 🙂

Gayet güzel ve keyifli bir sayı olduğunu düşünüyoruz, keyifli okumalar dileriz…

 

Bu sayı ve bundan sonraki her sayı en yeni filmlerin fragmanlarına yer vereceğiz,.

Sizden Gelenler köşemize gönderide bulunan herkese çok teşekkürler ederiz, daha önce de dediğimiz gibi bu köşe, sadece yeterli sayıda gönderi olduğu zamanlarda yayınlanacak 🙂

ÖNEMLİ” başlıklı yeni bir köşemiz var. Bu köşede yayınlanması ya da duyurulması için ÖNEMLİ olduğunu düşündüğünüz her çeşit haberi rglavinya@gmail.com adresine ulaşturdığınız takdirde hemencene içeriği güncelleyerek yayına koyabiliriz.

KONUK YAZAR ve KONUK ÇİZER köşelerimize her sayıda yer vermeye çalışacağız. Bu sayı iki kıymetli arkadaşım yerleşti bu köşelere, sağ olsunlar 🙂 Eurocanlar yazı işleri müdürü Bülent Taş ve geleceği çok parlak olan çiçeği burnunda çizer Çiğdem Demir (kendisi bu ara o yoğunluğunun içinde beni kırmayarak, Eurocanlar kapakta yer verilmek üzere benim bir portre karikatürümü çizmeye razı olmuştur 🙂 çalışma biter bitmez öncelikle bu içeriği güncelleyerek okuyucularımızla da paylaşacağım).

Bilindiği üzere benim de kadrosunda bulunduğum EUROCANLAR mizah dergisinin Kasım sayısı okuyucularıyla buluştu.

 

EUROCANLAR bu sayıda kanayan bir yaramızı kapağa taşımıştır.

Şiddet görüyor gerekçesi ile Türk ailelerin ellerinden alınan çocuklar, Jugendamt ( Gençlik Dairesi ) tarafından alıkonulup yabancı koruyucu ailelere veriliyor. Bu koruma altında yetiştirilen çocuklarımız, gençlerimiz anadillerini, kültürlerini unutuyor ( unutturuluyor ) !..
Almanya’daki Türk, ailelerine sesleniyoruz, çocuklarımızı, gençlerimizi Alman, koruyucu ailelerin elinde yetistirilip dilini ve kültürünü unutturulmasını istemiyorsanız, size en yakın gençlik dairesine müracaatta bulunarak lütfen koruyucu aile olunuz !..
(Ayrıca koruyucu aile olmanız durumunda Alman,Devleti tarafından ödenek alabiliyorsunuz)

O ÇOCUKLARA SAHİP ÇIKALIM…

Eurocanlar da yer alabilmeyi kendim için güzel bir şans olarak değerlendiriyorum, kendimi faydalı hissediyorum ve çok kıymetli insanlar tanıdığım için de mutluyum.

(Dergiye abone olmak isteyenler olursa: eurocanlar@hotmail.com adresinden iletişime geçebilir.)


 

Basılı bir dergide yer alabilmek gerçekten güzel 🙂 geleceğe dönük en büyük hayalim( aslında HEDEF daha doğru bir kelime); ÜTOPYA yı da, hiç değilse, tek ve özel sayılık basılı, somut  bir dergi haline getirebilmek 🙂 Umarım bir gün. Çünkü bu kadro böylesi güzel bir hatırayı fazlası ile hak ediyor.

Son olarak dergimizin artık bir de TWİTTER adresi var: https://twitter.com/utopyaedergi (buradan da takip etmeyi unutmayın)

Bu işle de sevgili fafatuka ilgilenmekte. Teşekkür ederiz ilgi ve alakasından ötürü 🙂

Okuyucularımızdan en büyük isteğimiz dergimizi, beğendikleri içerikleri, face sayfamızı ve twitter hesabımızı, mümkün olduğunca çok kişiye ulaşabilmek adına, paylaşmalarıdır…

Bizlere önerileriniz, şikayetleriniz, beğenileriniz….olursa lütfen ya ZİYARETÇİ DEFTERİ’ nde dile getiriniz ya da rglavinya@gmail.com adresinden bize ulaşınız.

Aynı adresi; SİZDEN GELENLER köşemizde yer almak için ya da reklam vermek isterseniz iletişime geçmek için de kullanabilirsiniz.

Lütfen hayran sayfamızı tüm arkadaşlarınıza öneriniz, çünkü bunu hakkediyoruz 😉

Buradan ve Buradan.

Saygı sevgi kucak dolusu…

LAVİNYA ÖZ.

 

ÇİĞDEM DEMİR’ İN KALEMİNDEN BEN 🙂

ELLERİNE SAĞLIK ÇİĞDEM 🙂Bu yazı 1145 kez okundu.
EMEĞE SAYGI. LÜTFEN KULLANDIĞINIZ İÇERİKLERİN LİNKİNİ VERİNİZ.

You must be logged in to post a comment.