Kendini hazır hissettiğinde çıkan dergimiz ÜTOPYA, yine, yeni, yeniden 47. sayısı ile okurlarıyla buluştu.

Öncelikle; 2013 takvimimizi ulaştırdığımız ve “BAŞARILI BİR ÇALIŞMA OLMUŞ” ortak paydasında aldığımız yorumlar ve beğeniler için tüm okurlarımıza teşekkür ederiz. Fakat; 100 sayfalık ÜTOPYA isimli bir kitap çıkarma amacımıza bir araç olarak düşünerek giriştiğimiz bu projeden bu kitabı çıkartabilecek kadar bir gelir elde edemedik. Ama vazgeçmedik, sırada başka projeler de var 😉 Durumları açıklığa kavuşunca buradan o projelere de yer vereceğiz.

Üye sayımızı, ziyaretçi sayımızı, facede beğenen, twitterda takipçi sayımızı arttırarak aramıza yeni katılan okurlarımıza ekip arkadaşlarım adına da HOŞGELDİNİZ diyorum 🙂

Şimdi hüzünlü bir haber duyuracağım; pek çok değerli yazar- çizer in yanında benim de kadrosunda yer aldığım EUROCANLAR isimli mizah dergimiz kendini güvende hissettiği bir güne kadar( ki dilerim çok sürmez), yeniden uyanmak üzere kabuğuna çekilmiştir. Buradan iletmek isterim ki; İlhan Abi, kadronuzda beni de istediğiniz sürece her daim yanınızdayım çünkü her zaman dile getirdiğim gibi EUROCANLAR gerçekten de olmak istediğim yerdir.Sizin yönetiminizde yeniden uyanacağı güne kadar ben sadece ÜTOPYA dayım, sabırla bekleyeceğim 🙂 Bu hüzünlü bir haber evet ama başta göçmenlerimiz olmak üzere EUROCANLAR ı çizgi film olarak izlemek isteyenler olursa, gün içerisinde yaklaşık sekiz defa yayınlanmakta olan bu serilerin tamamını şu linkten takip edebilirler: http://www.tgrt.de/live.htm

Bu sayıki yazımın sonlarına doğru değerli Sezer Odabaşıoğlu’ na da; uzun zamandan beridir hazırlamakta olduğu “KARİKATÜRİSTLERİMİZ” e-ansiklopedisinde bana da yer verdiği için tekrar tekrar teşekkürü borç bilirim:

 

 

 

 

Değerli Sezer Odabaşıoğlu, böyle bir çalışmada bana da yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık ve her fırsatta dile getirdiğim gibi;“karikatürist” önadını kabul etmek bu işe yıllarını veren kalemlere ayıp olur ben kendi halinde ve de ” yazmak” fiilini geniş zamanlı olarak kullanırsak sadece bir yazarım aslında. İltifat etmişsiniz sağ olun var olun!

SAYGILARIMLA…

Unutmadan, bu sayımızda, özellikle bu gönderi içinde etiketlenmiş olan herkesin hiç değilse bir anlığına uğramak isteyeceği 2 içeriğimiz var:

http://www.lavinyaoz.com/lavinya-oz/son-girgirnostaljik-paylasim ‎

Nostaljik Reklam Afişleri 🙂

NOSTALJİ CANDIR! 🙂

Nostaljiden bahsetmişken; sizlere bu alandaki önemli bir boşluğu dolduran “MİZAH DERGİSİ ARŞİVİ” isimli sayfayı şiddetle tavsiye ederim :

http://www.facebook.com/MizahDergisiArsivi

Söylemek istediklerim bunlardan ibaret, keyifli okumalar dileriz 🙂

Okuyucularımızdan en büyük isteğimiz dergimizi, beğendikleri içerikleri, face sayfamızı ve twitter hesabımızı, mümkün olduğunca çok kişiye ulaşabilmek adına, paylaşmalarıdır…

Bizlere önerileriniz, şikayetleriniz, beğenileriniz….olursa lütfen ya ZİYARETÇİ DEFTERİ’ nde dile getiriniz ya da rglavinya@gmail.com adresinden bize ulaşınız.

Aynı adresi; SİZDEN GELENLER köşemizde yer almak için ya da reklam vermek isterseniz iletişime geçmek için de kullanabilirsiniz.

Lütfen hayran sayfamızı tüm arkadaşlarınıza öneriniz, çünkü bunu hakkediyoruz ;)

Buradan ve Buradan.

Saygı sevgi kucak dolusu…

LAVİNYA ÖZ.

 Bu yazı 1274 kez okundu.
EMEĞE SAYGI. LÜTFEN KULLANDIĞINIZ İÇERİKLERİN LİNKİNİ VERİNİZ.

You must be logged in to post a comment.