Bu 28. Ankara Uluslararası Kısa film festivali içindir. Almanya ile ortaklı yapılan bir festival. Tema; “Kadın hakları insan haklarıdır. Türkiye de kadın hakları nasıl savunulmalı?”

Eklemiş olduğumuz videoyu sinopsis olarak kullanmaktayız, bu yapmak istediğimizin en etkili özeti bizim için. Bu amatör çekimi geneli gönüllü olan profesyonel bir ekip ile layığı ile en az iki dilde çekmek ve kadının uluslararası sesi olmak istiyoruz. Profesyonel bir çekim ile katılırsak bu festivalde de filmi katacağımız başka festivallerde de dereceye girme şansımızın yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Özetteki video; her birini benim (Lavinya Öz.) yazmış olduğum,  İpek Ayaz Kortunç’ un oynamış olduğu; “Kadın Hakkı yoktur, çünkü Hakkı erkek ismidir” klişesine kapak olsun diye açtığımız, HAKKI HANIMLAR facebook sayfamızdaki videolarımızın arasından seçilmiştir.

Bizim ekibimiz taşın altına elini koymak isteyen herkestir ve “KADIN HAKKI İNSAN HAKKIDIR. TÜM HAKSIZLIKLARA KARŞI SAVUNMALIYIZ,” diyen kadın dernekleri, kadın dergileri, kadını tüketici hedef olarak belirleyen tüm firmalardan projemize destek bekliyoruz.

ÇORBADA TUZUM BULUNSUN DERSENİZ EĞER: https://www.fongogo.com/Project/hakki-kadin-5

Destek veren herkesin adı, kendisi için, uluslararası bir reklam teşkil edeceği gibi kadınlarımızın kalplerine de altın harflerle kazılacaktır.

“KADIN HAKKI İNSAN HAKKIDIR. TÜM HAKSIZLIKLARA KARŞI SAVUNMALIYIZ”

Yönetmenimiz ve oyuncularımız gönüllü olduğu halde tüm dört dörtlük profesyonel çekimler için, özellikle teknik alanda kullanacağımız fonun miktarı 6.000 TL

Takip etmek isterseniz,  Hakkı Hanımlar sayfamızdan takip edebilirsiniz gelişmeleri.

Katılmak için seçtiğimiz bu ilk festivalin toplam dağıttığı ödül 17.500 TL.

Bu ÖDÜL baz alınarak dahil olunan bir etkinlik değildir bizim için, sesimizi uluslararası duyurmak amaçlı katıldığımız bir etkinliktir.

O sebeple maddi beklentimiz yok.

Sizin de olmasın.

Manevi açıdan ise adı geçen herkese servet vadediyoruz.

Bize finansal olarak destek veremeyecek olan kişilerinden ise bir el atıp sesimizi mümkün olduğunca çok yerde duyurmamız için yardım etmesini, projemizi , özellikle, sosyal medyada sıkça ve çokça paylaşmalarını rica ediyoruz.

Herhangi bir sorusu olan olursa benimle alttaki  e-posta yolu ile irtibat kurabilir.

Saygı sevgi kucak dolusu.
Lavinya Öz.

(rglavinya@gmail.com)

 

 Bu yazı 157 kez okundu.
EMEĞE SAYGI. LÜTFEN KULLANDIĞINIZ İÇERİKLERİN LİNKİNİ VERİNİZ.

You must be logged in to post a comment.